MYDY RABYCAD

zofie

Žofie facebook instagram twitter

Vocals

Zpěvačka a herečka, studentka Mezinárodní konzervatoře Praha, obor rockopera-zpěv (pod vedením P. Forest), působicí aktivně mino jiné také v divadle RockOpera Praha a J.K.Tyla v Plzni. Od mala vystřídala několik vynikajícich profesorů ve všech možných žánrech, od klasiky, přes folk, rock, jazz až k electro-swingu.

Už ve 14 letech odehrála několik předních českých festivalů jako např. Rock for People nebo JamRock s rockovou kapelou Standby a s orchestrem STO Jazz Orchestra dvakrát turné po USA. Na stříbrných plátnech se objevuje ve filmech Babovřesky (Z. Troška) a v novém filmu Siciliana (J. Wolf). V posledních dvou letech se nejvíce věnuje kapelám Mydy Rabycad a Christmasbrass Band.

Autorsky se podílí na repertoáru MR.

mikulas

Mikuláš facebook instagram twitter

Saxophone

Studuje mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a saxofon na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka. Od útleho věku se věnoval tanci, avšak s nástupem do 2. třídy ZŠ se začal věnovat pouze hudbě. Vyzkoušel si pár hudebních nástrojů a nakonec zůstal u saxofonu.

Ke swingu a jazzu se dostal působením v několika jazzových uskupeních a orchestrech (především Big band ZUŠ Liberec pod vedením Rudolfa Mihulky, nebo Jazzové trio ZUŠ Jablonec nad Nisou pod vedením Vladimíra Vláška). S Bigbandem se podíval i do zahraničí nebo na soutěže, kde byli několikrát oceněni prvním místem. Hrál také ve ska-punkové kapele VeVývoji. Nejvíce se věnuje Mydy Rabycad a občas zahostuje společně s Dj’s (Malalata, Swing Thing, Papa Django, Universal Swing Brothers).

Autorsky se podílí na repertoáru MR.

honza

Honza facebook instagram twitter

Bass

Studuje na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a na Konzervatoři a VOŠ Jaroslava Ježka. Za svůj hudební život vystřídal už stovky žánrů: od folkového Dua D, přes Jazzové trio v jablonecké ZUŠ, orchestr Europera, folkrockovou Kapitolu 22, grungeové Present Simple, skapunkové VeVývoji až k současnému elektronickému projektu Nèro Scartch. Kromě baskytary dokáže zahrát i na klavír, kytaru, saxofon a klarinet.

Autorsky se podílí na repertoáru MR.

nero

Nèro Scartch facebook instagram twitter

Synthesizers

19letý multi-instrumentalista a producent působící jako bubeník na české hudební scéně už od útlého věku. Ke swingu se dostal přes Jazzové trio Emila Hradeckého, se kterým získal v roce 2007 první místo v celostátní soutěži a řadu dalších ocenění. V roce 2009 obhájil 2. místo v celostátním kole hry na bicí nástroje.

Mimo jiné má vlastní elektronický projekt Nèro Scartch a občas zahostuje v kapele Android Asteroid. Dále se zajímá o grafiku a hudbu obecně. V minulosti také působil v kapelách Break the Rules, Hromy Blesky, Jazzové trio Emila Hradeckého, H.B.Gang, Michaela Jonczy, Kapitola 22 nebo Forget Your Enemies.

Autorsky se podílí na repertoáru MR.